Český hráč s nickem Tornádo111 vyhrál milion USD

Milovníci online pokeru by měli zbystřit, jedna ze známých pokerových heren vyplatila rovný milion dolarů jednomu z hráčů pokeru, který se účastnil jejich nové promo akce $ 1 Million Spin & Go. A štěstí tomu chtělo, stal se jím český hráč s nickem Tornádo111.

Tento nový formát poker turnaje je novinkou, která nebyla mezi profesionálními hráči vítána s velkým nadšením, o to víc tuto novinku uvítali amatérští hráči. Turnaj o třech hráčích se systémem Sit-N-Go s buy-inem od 1 dolaru do 30 dolarů je založen na boji o náhodně vylosovaný prize pool, jehož výše může být od dvojnásobku buy-inu až po jeho tisícinásobek.

Poker herna rozjela tuto novinku v prosinci loňského roku a do té doby padly již dva jackpoty v hodnotě milion dolarů. Historicky první vítěz této akce se stal ruský hráč s nickem sss666666, jako druhý získal tuto závratnou výhru český hráč. Přitom šance na získání tohoto jackpotu je 0,00003%, takže klobouk dolů před českým hráčem, jenž se zařadil mezi jednoho z nejziskovějších hráčů v pokeru v České republice. Neváhejte a také pokoušejte štěstí nejen v pokeru, zkuste také jak se hraje online ruleta, třeba se z vás také stane dolarový milionář.