JACKPOT 6000!

Jackpot 6000 je automat se 3 kotouči o 5 řadách obsahující žolíky, zdvojnásobovací hra panna nebo orel a režim Supermeter. V Jackpot 6000 můžete vyhrát až 6000 mincí na herní kolo.

Můžete vsadit až na pět sázkových řad v každém herním kole (otočení kotoučů). Minimální sázka je jedna mince na jednu sázkovou řadu a maximální sázka je deset mincí pokrývajících pět sázkových řad při dvou mincích na řadu. Abyste se kvalifikovali do režimu Supermeter, musíte vsadit maximum. Výherní kombinace symbolů se zobrazí ve výherní tabulce v horním levém rohu automatu. Žolíková výherní tabulka zobrazuje výhry pro tři žolíky ve výherní řadě pro různé sázkové úrovně. Když vsadíte pouze jednu minci, výhry ve výherních tabulkách se sníží na polovinu

Při každé výhře v Jackpot 6000 máte možnost vsadit veškeré nebo část Vašich výher na panna nebo orel pro šanci 50/50 na jejich zdvojnásobení. Když vyhráváte, můžete zvolit pokračování hraní panna nebo orel nebo si výhry vyzvednout.

Když v Jackpot 6000 hrajete “maximální sázku” a vyhrajete, máte také možnost přejít do režimu Supermeter. V Supermeter jsou sázky vyšší: úroveň sázky je automaticky 20 mincí se všemi 5 sázkovými řadami aktivními. Výhodou je, že kromě výher podle výherní tabulky máte v režimu Supermeter šanci vyhrát na dva viditelné žolíky kdekoliv na kotoučích. Každá kombinace dvou žolíků vyplácí tajemnou výhru 10 až 6000 mincí.

Jak hrát

Začněte zvolením počtu řad, na které vsadit. Dostupné sázkové úrovně jsou 1, 2, 4, 6, 8 a 10. Výchozí sázka je 1 mince na 1 řadu. Klikněte na Sázka (Bet) pro zvýšení sázky na 2 mince v první řadě, poté na 2 mince v každé z následujících čtyřech řad. Žolíková výherní tabulka se zvýrazní podle sázky. Pro podání nejvyšší sázky 10 mincí najednou klikněte na Max. sázka (Max bet).

Když kliknete na Max bet (Max. sázka), kotouče se roztočí automaticky. Pro další sázky klikněte na Spin (Roztočit). Když vyhráváte, jsou výherní sázkové řady zvýrazněny a zobrazí se výherní částka a zvýrazní se tlačítka panna a orel.

Panna nebo orel

Vaše výhry se automaticky vsadí na panna nebo orel. Pro hru o celou výherní částku jednoduše klikněte na tlačítko panna nebo orel. Pro vsazení pouze části výhry klikněte na Přesun (Transfer). Při každém kliknutí na Přesun (Transfer) se uloží 20 mincí z Vaší výhry. Poté klikněte na tlačítko panna nebo orel pro hru o zbývající výherní částku. Pokud nechcete hrát panna nebo orel, klikněte na Sebrat (Collect) pro připsání výherní částky na Váš účet a návrat do automatu.

Při zvolení panna nebo orel se vyhodí mince a zvýrazní se výherní strana mince. Pokud vyhráváte, pokračujte v hraní panna nebo orel nebo klikněte na Collect pro připsání výher na Váš účet a návrat do automatu.

Supermeter

Když jste vsadili 10 mincí v Jackpot 6000 a vyhrajete, můžete zvolit hrát panna nebo orel nebo přejít do režimu Supermeter. Do Supermeter můžete také přejít při panna nebo orel. Pro spuštění Supermeter klikněte na Roztočit (Spin). Vaše výhry včetně jakékoliv částky, kterou jste vsadili při hře panna nebo orel se přičtou ke zobrazení kreditu Supermetr v horní části hry a 20 mincí se vsadí automaticky. Roztočte znovu kotouče kliknutím na Roztočit (Spin).

V Supermeter vyplácí každá kombinace dvou viditelných žolíků kdekoliv na kotoučích náhodnou záhadnou výhru 10 až 6000 mincí. Pro ukončení Supermeter klikněte na Přesun (Transfer) pro hraní panna nebo orel o Vaše výhry nebo klikněte na Sebrat (Collect) pro připsání výher na Váš účet a návrat do automatu.

Herní nastavení

Menu herních nastavení a tlačítka nástrojů umožňují vypnout nebo zapnout zvukový efekty a rychlou hru (když je dostupná). Když je zapnuto Fast play (Rychlá hra), kola se otáčejí rychleji a hra se dokončí v kratším čase.

Návratnost

  • Teoretická návratnost hráči je 98.86%.

Doplňující informace

  • Následující herní funkce a nastavení se mohou dle všeobecných podmínek této stránky změnit. Více informací viz webové stránky:
    • Postupy použité ke správě nedokončených herních kol.
    • Doba, po jejímž uplynutí neaktivní herní relace automaticky končí.
  • V případě špatné funkce herního hadware/software jsou všechny ovlivněné herní sázky a výplaty zneplatněny a všechny dotčené sázky jsou navráceny.