KASINO HRY ZDARMA - POKER, BLACKJACK…

Může z vás ruleta udělat boháče?

Snad každého hráče, ať již hraje onlline ruletu či živou ruletu, v životě napadlo, zda by se hraním rulety nedalo uživit nebo dokonce i zbohatnout tak, aby člověk neměl obavy o svou finanční budoucnost. Jednoznačnou odpověď nedokáže dát nikdo a ten kdo ze sebe vysype rovnou částky, ten ruletě nerozumí vůbec.

Systém 4 spinů

Dnes si povíme něco o ruletovém system 4 spinů, který je velmi oblíbený nejen u živé rulety, ale i online rulety. Vychází z aplikované matematiky a teorie pravděpodobnosti. Její definice zní, že pokud je obrovské možnost tažených čísel, respective jejich kombinací, pravděpodobnost vytočení každého čísla je stejná oproti jinému. Při menším objemu tažení vzniká odchylka, která určuje určitou míru pravděpodnosti padnutí daného čísla. Vyzkoušejte si nejdříve system na online ruletě zdarma, ať si pořádně nacvičíte a v praxi pak neuděláte chybu.

Základní rady pro automaty a ruletu

Jak zřejmě každý ví, výherní automaty, neboli sloty, jsou předem naprogramované automaty, u kterých je jedno, kolik hráčů hrálo před vámi, kolik do nich bylo naházeno peněz, nebo zda se jedná o výherní automaty od určitého výrobce či uřčité značky. Vše je dáno předem, takže hledat u loterijních automatů nějaký klíč k výhře je ztráta času.

Máte své oblíbené číslo na ruletě?

Většina z nás má své štastné číslo. Jedná-li se o sport, práci či hazardní hry, chceme aby nám šťastné číslo pomohlo k dobrému výsledku či výhře. Štastné číslo pokud se hraje ruleta je obzvlášť časté. Každý hráš rulety si vyhlédne 2-3 oblíbená čísla. Historie hraní rulety, zvláště pak pokud se hraje současná online ruleta se generují statistiky nejčasteji vyhrávajících čísel. Z těchto statistik hraní rulety vychází nejčastěji jako ono "štastné" číslo červená sedmička.

Trénujte s online ruletou

Jste fanouškem hazardních her a vyhledáváte stránky kde se hraje online ruleta zdarma? Jak jistě víte, ruleta je považována za královnu všech hazardních her. Předností je, že umí nabídnout napětí, slušné výhry, možnost využít systémových sázek, ale na druhou stranu umí také zklamat, nepříjemně překvapit a přivést hráče na mizinu. Právě díky těmto vlastnostem patří online ruleta k nejoblíbenějším hazardním hrám na světě. Ostatně, čtete-li tyto řádky, jste take fanouškem rulety. Poslední dobou je ve velké oblibě online ruleta zdarma.

Lze porazit výherní automat?

Na tuto otázku se snažilo a bude snažit odpovědět mnoho hráčů, kteří jsou fascinováni točícími se válci a přitahují je výherní automaty. Jednoznačná odpověď na tuto otázku ale není, vše je v rukou náhody. Samotné výherní automaty jsou nastaveny na přibližně 80 – 90 procentní návratnost, v praxi to znamená, že pokud hodíte do výherního automatu 1 000 korun, zpět při značném štěstí získáte pouze 800 – 900 korun. Lze tedy výherní automaty porazit?